Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nekomerční inzeráty a oznámení ke zveřejnění na této stránce zasílejte na atc.brno@post.cz   nebo na adresu některého člena výboru Moravské komory klubu. Inzerce a oznámení jsou bezplatné. Při zaslání izerátu či oznámení uvedte žádané datum  jeho vyvěšení (zveřejnění) i datum jeho žádaného stáhnutí ze stránky nebo podejte zprávu , když  inzerát přestane být aktuální.

Chovatelská stanice Classic Mytys oznamuje narození  štěňátek vrhu E z opakovaného spojení Sir Buddrich of Malton a Charlota Zlatý Most.

tata.jpgmama.jpgstenata.jpg

Štěňata narozena 12. 5. 2019

Matka Charlota Zlatý most: Česká šampionka krásy, zkoušky IPO3, FH2, ZVV2, ZPO1, ZPS1, FPr3, SPr3, 2. místo na Mistrovství ATK, 2 x účast na Mistrovství MSKS všech plemen (18. + 19. místo), 21. místo na 70. ročníku KLSP v Hannoveru (neoficiální MS teriérů), 2 x vítězka klubové soutěže o nejlepší fenu ve výcviku., RTG DKK A/A.

Otec Sir Buddrich of Malton: Český šampion, Český junior šampion, 4xCACIB, 3xBOB, 3xBOS, 2xBOJ, CAC VDH. Zkoušky ZPU1, ZVV1, IPO1, Vz, 1. místo Mistrovství ATK, v klubové soutěží 4. místo ve výkonu i v exteriéru.  

Odběr začátkem července.

Kontakt: renata.hejcova@seznam.cz, telefon+420 728 622 976, http://www.airedaleterier.cz/.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Náhledy fotografií ze složky Štěňata Zlatý most