Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nekomerční inzeráty a oznámení ke zveřejnění na této stránce zasílejte na atc.brno@post.cz   nebo na adresu některého člena výboru Moravské komory klubu. Inzerce a oznámení jsou bezplatné. Při zaslání izerátu či oznámení uvedte žádané datum  jeho vyvěšení (zveřejnění) i datum jeho žádaného stáhnutí ze stránky nebo podejte zprávu , když  inzerát přestane být aktuální.

-------------------------------------------------------------------------------------

Téměř 3 letý pejsek erdelteriér hledá rozumné a hodné majitele!

Téměř 3 letý pejsek erdelteriér hledá rozumné a hodné majitele, u kterých by našel nový milující domov. Pejsek je milý, mazlivý, zdravý a veselý, vychovaný, poslušný a čistotný, zvyklý v kotci i doma, má i několik pracovních zkoušek. Cvičení ho ale stresuje, potřeboval by jen chodit na procházky, výlety, běhal by i caniscross či se věnoval jakýmkoli jiným než klasickým výcvikovým aktivitám (nerad obranu a překážky, případně by mohl stopovat). K ostatním psům je vstřícný a zvyklý i na malá plemena. Lidi miluje. Pokud by měl někdo vážný zájem o nového rodinného přítele, volejte: 730156443 (opravdu jen do dobrých rukou).

pes1.jpegpes2.jpegpes3.jpeg

 

 

 

 

Rodina Classic Mytys s radostí oznamuje, že se jí 22. 2. 2018 narodila štěňata z vrhu D.
Otec: Sir Buddrich of Malton - Český junior šampion, Český šampion, 2x BOJ, 8x CAC, 1x res. CAC-VDH ze světovky v Lipsku, 1x CACIB a 3x BOB. Zkoušky BH, ZM, ZOP, ZPU1
Matka: Charlote Zlatý most - Česká šampionka. Zkoušky IPO3, SPr3, FPr3, FH1, ZPO1, ZPS1, 6. na mistrovství všech plemen MSKS 2017, vítězka soutěže o nejlepší fenu ve výkonu v roce 2017 a třetí v soutěži o nejlepší fenu v exterieru 2017. RTG DKK 0/0=A/A.
t
el. +420278622976, email:renata.hejcova@mensa.cz

stene.jpgstene1.jpg

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Psí mimnka